SILVER, 7 delar, ca 235 gr exklusive soppslev.

88963. SILVER, 7 delar, ca 235 gr exklusive soppslev.

3 dosor, 2 bägare, servettring samt soppslev med svärtat skaft.

Repor samt bruksslitage, gravyr samt mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631