SVÄRDKÄPP samt PISTOL.

889638. SVÄRDKÄPP samt PISTOL.

Längd ca 45 samt 90 cm
Pistol 1900-tal

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Ålders samt bruksslitage. Fodral till svärdkäpp med skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45 samt 90 cm
Pistol 1900-tal

Antal besök: 1 008