KLOCKSKÅP, med skrivklaff, 1800-tal.

88886. KLOCKSKÅP, med skrivklaff, 1800-tal.

Nyckel finns. Lod och pendel finns. Längd 124, bredd 52, höjd 203 cm.

En nyckel saknas. Slitage. Renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 179