VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal.

88851. VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal.

Höjd 57 cm.

Bruksslitage, lagningar och eroderingar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm.

Antal besök: 4 034