LJUSSTAKAR, ett par, silver, rokokostil, 1900-tal.

88779. LJUSSTAKAR, ett par, silver, rokokostil, 1900-tal.

Svenska imporstämplar. Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage, fyllda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fyllda.

Antal besök: 616