SERVISDELAR, 28 delar, "Vardag", Karin Björquist, Gustavsberg.

88774. SERVISDELAR, 28 delar, "Vardag", Karin Björquist, Gustavsberg.

Bestående av 12 tallrikar, 10 assietter, 2+1+1 skålar, 2 uppläggningsfat.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 5 103