VAS, stengods, Erik Ivarsson samt dekor troligen av Mette Doller, Höganäs, 1900-talets tredje kvartal.

88770. VAS, stengods, Erik Ivarsson samt dekor troligen av Mette Doller, Höganäs, 1900-talets tredje kvartal.

Höjd 50 cm.

Slitage, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Antal besök: 2 183