ROLAND SVENSSON. litografi, signerad och numrerad 278/360.

88769. ROLAND SVENSSON. litografi, signerad och numrerad 278/360.

Havsmotiv med klippor. Motivets storlek 52 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 472