TELEFON, bordsmodell, automatisk, LM Ericsson, 1920-tal.

887405. TELEFON, bordsmodell, automatisk, LM Ericsson, 1920-tal.

Stomme i svartlackerad plåt, fingerskiva.
Höjd ca: 26, bredd inklusive lur 25 cm.

Ej fullständigt genomgången.
Avklippt sladd, ytslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej fullständigt genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 747