COCA-COLA-BACK,Spånkorgar, samt Fruktlåda.1900-tal.

88629. COCA-COLA-BACK,Spånkorgar, samt Fruktlåda.1900-tal.

Back för 12 flaskor 42X29 cm. Blåmålad spånkorg, 64X40 cm, spånkoffert,samt äppellåda 85 X 50 cm.

Naturligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Naturligt slitage.

Antal besök: 1 334