SYTRÅDSMONTER, Mölnlycke Sytråd, 1900-tal.

885748. SYTRÅDSMONTER, Mölnlycke Sytråd, 1900-tal.

Delbar. Fanerad med lövträ. Längd ca 52. Bredd 40. Höjd 32 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 3 920