Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
BORDSLAMPA, keramik, Ninnie Forsgren, Bromma Keramik, 1960-tal.
88483. BORDSLAMPA, keramik, Ninnie Forsgren, Bromma Keramik, 1960-tal.
Total höjd ca 48 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd ca 48 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
3 364