BRICKA, TABLETTER, Josef Frank, Svenskt tenn samt SKÅL, tenn, Just Andersen, 6 delar.

88404. BRICKA, TABLETTER, Josef Frank, Svenskt tenn samt SKÅL, tenn, Just Andersen, 6 delar.

Skål, diameter 26,5 cm.

Bruksslitage, skål med smärre bucklor, repor.
Bricka och tabletter med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, diameter 26,5 cm.

Antal besök: 1 106