MODELLPLAN, Saab Viggen.

MODELLPLAN, Saab Viggen.
88364. MODELLPLAN, Saab Viggen.

Metall och plast.
Längd 32 cm.

slitage/krakelerad färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall och plast.
Längd 32 cm.

slitage/krakelerad färg.

Antal besök: 1 604