Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogslandskap vid Idehult, Madesjö. Olja på pannå. Signerad J Lundegård.
88361. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogslandskap vid Idehult, Madesjö. Olja på pannå. Signerad J Lundegård.
32x40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x40 cm.
Garpenhus Auktioner
2 203