SELDON, 4 delar,, lokor och selbågar, 1700/1800-tal.

88330. SELDON, 4 delar,, lokor och selbågar, 1700/1800-tal.

Med bland annat skuren dekor av hästar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 677