SKÅL på FOT, glas/nysilver, sent 1800-tal.

88292. SKÅL på FOT, glas/nysilver, sent 1800-tal.

Höjd 23,5 cm. Diameter 23,5 cm.

Bruksslitage, något sned. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 896