ASSIETTER, 12 st, glas, "Räffla", Arthur Percy, Gullaskruf.

88274. ASSIETTER, 12 st, glas, "Räffla", Arthur Percy, Gullaskruf.

Diameter 16 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 16 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 4 079