FOTORAMAR, 4 st, tidigt 1900-tal.

88263. FOTORAMAR, 4 st, tidigt 1900-tal.

Björkrot. Höjd 22 -16 cm.

Bruksslitage, en ram med något defekt ställ.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björkrot. Höjd 22 -16 cm.

Antal besök: 936