DOCKA, Sköldpadd, 1950/60-tal.

88248. DOCKA, Sköldpadd, 1950/60-tal.

Längd ca 56 cm.

Bruksslitage. Ljudfunktion fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 56 cm.

Antal besök: 12 684