BOK, 1 volym, Il Decameron di Messer Giovanni Boccaccio. Del MDXXVII.

Auktionen Àr avslutad, men kanske gillar du följande föremÄl?

88237. BOK, 1 volym, Il Decameron di Messer Giovanni Boccaccio. Del MDXXVII.

Helfransk band, ryggen daterad 1725.

Ej genomgÄngen, slitage, smÀrre skador.

Har du nÄgot liknande att sÀlja? Gör en kostnadsfri vÀrdering!

Har du nÄgot liknande att sÀlja?
Gör en kostnadsfri vÀrdering!

Antal besök: 842