ERIK ÅKERHIELM, "Svenska gods och gårdar" del 1-2, Hasse W. Tullbergs förlag, 1930-tal.

88219. ERIK ÅKERHIELM, "Svenska gods och gårdar" del 1-2, Hasse W. Tullbergs förlag, 1930-tal.

Halvfranska band. Andra upplagan.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 845