PARTI KERAMIK, 7 delar, Arabia samt Kupittan Savi med mera.

88201. PARTI KERAMIK, 7 delar, Arabia samt Kupittan Savi med mera.

Vas, Kupittan Savi, Höjd ca 25,5 cm.
Skärbräda, syltburk, marmeladburk, Arabia.
Fat, med målad dekor av kvinnor, signerad, 35 x 20,5 cm.
Salt och pepparkar, omärkta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Salt och pepparkar, omärkta.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 408