HERRCYKEL, omkring 1900.

HERRCYKEL, omkring 1900.
88193. HERRCYKEL, omkring 1900.

Svartlackad metall. Skärmar i trä. Lös skylt "Victor Overman Wheel co... Mass. USA. Lykta medföljer.

Slitage och skador, delar saknas, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 124