SABEL, Tyskland, 18/1900-tal.

88164. SABEL, Tyskland, 18/1900-tal.

Mässingsfäste med monogram, genombruten parerplåt med dekor av örn. Klinga märkt WK&C. Längd inkl balja 103 cm.

Slitage. Fäste med skadad läderrem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 701