OTTO REINHARD JACOBI. (1812-1901) Olja på duk, signerad och daterad 1843.

88098. OTTO REINHARD JACOBI. (1812-1901) Olja på duk, signerad och daterad 1843.

58 X 36 cm.

Krackelyr, färgbortfall enligt bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 X 36 cm.

Antal besök: 2 549