OKÄND KONSTNÄR, 2 st, olja på papp, tidigt 1900-tal.

88093. OKÄND KONSTNÄR, 2 st, olja på papp, tidigt 1900-tal.

Runda med ramar i form av livbojar. Diameter 13 cm resp 14,5 cm.

Mindre färgbortfall samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 779