PARTI keramik,samt kopparföremål 1800-1900-tal.

87947. PARTI keramik,samt kopparföremål 1800-1900-tal.

22 servisdelar Gustafsberg,Ekebyfat,2 pyroformar,Spolmaskin,Kittel o kaffepanna i koppar,samt 2 skålar.

Slitage o obetydliga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage o obetydliga skador.

Antal besök: 774