SIGNE HAMMARSTEN. FIGURINER, 2 st, Arabia/Bo Fajans, 1950-tal.

87923. SIGNE HAMMARSTEN. FIGURINER, 2 st, Arabia/Bo Fajans, 1950-tal.

3 - 4,5 cm.

Mumintrollet har smärre krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 - 4,5 cm.

Antal besök: 3 903