FÅTÖLJ med hjul, 1900-talets senare hälft.

87906. FÅTÖLJ med hjul, 1900-talets senare hälft.

Beige klädsel.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beige klädsel.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 3 286