BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
87781. BYRÅ, 1800-tal.

Vitmålad. Längd 107 bredd 48 höjd 99 cm.

Renoverad och kompletterad, slitage, repor och färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
87781. BYRÅ, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 684