KERAMIK, 14 delar, Gustavsberg, Percy, bla "Guldcararra".

87645. KERAMIK, 14 delar, Gustavsberg, Percy, bla "Guldcararra".

Ljusstake, diameter 11,5 cm. Ljusstake diam. 9 cm. Ljusstakar, 4st, diam. 6 cm. Skålar 2 st, högsta höjd 11 cm. Vaser 2 st, ymnighetshorn, höjd 18 cm. Vaser 2 st, högsta höjd 17,5 cm.

Vas 17,5 cm - nagg vid fot. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 230