ISHOCKEYSPEL, AB Aristospel Stockholm, 1950-tal.

87626. ISHOCKEYSPEL, AB Aristospel Stockholm, 1950-tal.

Längd 69 cm.

Slitage, färgbortfall, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 69 cm.

Antal besök: 2 044