BERTIL WARNOLF. Komposition. Färglitografi. Signerad B Warnolf och daterad -82.

87587. BERTIL WARNOLF. Komposition. Färglitografi. Signerad B Warnolf och daterad -82.

72x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

72x60 cm.

Antal besök: 2 890