PARTI KOPPARFÖREMÅL, 19 delar.

87566. PARTI KOPPARFÖREMÅL, 19 delar.

Bland annat stor herrgårdsgryta stämplad BERZELIUS (lock saknas).

Slitage, bucklor, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, anlupet.

Antal besök: 977