PLÅTBILAR samt RYMDSKEPP, 4 delar, 1960-tal, Japan.

87520. PLÅTBILAR samt RYMDSKEPP, 4 delar, 1960-tal, Japan.

Modern Toys, Asakusa toy samt Ichiko.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 028