GIOVANNI STRAZZA. HANS ART. Byst, Den beslöjade jungfrun, Carraramarmor. Italien.

87439. GIOVANNI STRAZZA. HANS ART. Byst, Den beslöjade jungfrun, Carraramarmor. Italien.

Höjd 60 cm.

Skador/nagg/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Skador/nagg/lagningar.

Antal besök: 7 787