Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
TENNFÖREMÅL, STORT PARTI, 1900-talets andra hälft.
87414. TENNFÖREMÅL, STORT PARTI, 1900-talets andra hälft.
Scandiatenn, mm.
Smärre bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Scandiatenn, mm.
Smärre bucklor.
598