INDUSTRILAMPA, Philips Infraflex, 1900-talets mitt.

87402. INDUSTRILAMPA, Philips Infraflex, 1900-talets mitt.

Emaljerad plåt, höjd 30 cm, diameter 16,5 cm.

Bruksslitage, anlupen, matt fläck på emaljen, elkontakt avklippt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 681