PARTI KRUS, (6).

PARTI KRUS, (6).
87396. PARTI KRUS, (6).

Höganäs 15 liter, Ystad med flera, högsta höjd 30 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
87396. PARTI KRUS, (6).

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 991