JORDGLOB, Sagerud Glob Industri, Arvika, 1900-talets mitt.

87385. JORDGLOB, Sagerud Glob Industri, Arvika, 1900-talets mitt.

Med belysning, höjd ca 37 cm.

Bruksslitage, belysning ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med belysning, höjd ca 37 cm.

Antal besök: 4 578