HUGGARE, Spanien, 1800-tal.

HUGGARE, Spanien, 1800-tal.
87325. HUGGARE, Spanien, 1800-tal.

Klinga märkt Mdo ARTa FABa DE TOLEDO 1870. Längd 67. Total längd 81 cm.

Ingen balja, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingen balja, slitage.

Antal besök: 1 049