MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

87267. MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

4 stolar, bord, hörnskåp, bordets mått: diameter 105, höjd 74, 2 iläggsskivor á 30 cm, skåpets längd 87, bredd 54, höjd 178 cm.

Slitage, repor, fläckar, skadad klädsel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 545