BORDSLAMPA, funkis, 1900-talets mitt.

87181. BORDSLAMPA, funkis, 1900-talets mitt.

Grön plåtskärm, lindat läder. Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage. Skylt med invetarienummer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 251