STOL, sk Göteborgsmodell, 1900-tal.

87165. STOL, sk Göteborgsmodell, 1900-tal.

Mahogny.

Bruksslitage, trasig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Bruksslitage, trasig klädsel.

Antal besök: 885