PIEDESTAL, trä/metall, Nyrenässans, 1800 tal.

87136. PIEDESTAL, trä/metall, Nyrenässans, 1800 tal.

Rikt dekorerad med bland annat musikstilleben mässinginlägg, och medusahuvud, skiva i sten (löstagbar).
Höjd 121 cm.

Slitage/smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 121 cm.

Slitage/smärre skador.

Antal besök: 1 555