ARKIVSKÅP, 1900-talets första kvartal.

87116. ARKIVSKÅP, 1900-talets första kvartal.

Ek. Inrede med åtta lådor och fack bakom jalusi. En låda på frontens nedre del. Längd 57, bredd 40, höjd 161 cm.

Proveniens: Cloetta i Ljungsbro.

Slitage, träskador vid låset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, träskador vid låset.

Antal besök: 1 332