BORDSUR samt KONSOLUR, rokokostil, 1900-tal.

87113. BORDSUR samt KONSOLUR, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 36 - 48,5 cm. Konsolur med batteriverk.

Slitage, bordsuret saknar glas samt mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 692