Gomér & Andersson Linköping
Konst
Övrigt
VÄGGRELIEF, gips, Carl Mikael Bellman, signerad Weström.
87112. VÄGGRELIEF, gips, Carl Mikael Bellman, signerad Weström.
Diameter 47 cm.
Smärre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 47 cm.
Smärre nagg.
Gomér & Andersson Linköping
1 904