INSTRUMENT, Wild Heerbrugg, 1940-tal.

87093. INSTRUMENT, Wild Heerbrugg, 1940-tal.

No 9207, 06. Väska medföljer.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

No 9207, 06. Väska medföljer.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 2 573